Meditace pro děti v Plzni ~ více info & rezervace záložka "AKCE"

Reference

Děkuji za vaše reference, vzkazy a zpětné vazby. 

Meditační pohádka Andělské pohlazení je namluvená Zuzčiným příjemným hlasem a doprovázená krásnou hudbou. Dovede Vaše dítko k setkání s andělem. Já sama jsem si meditací prošla, dostala mě do hluboké relaxace. Vrátila mě do dětství a dosytila pocit bezpečí, který mi tenkrát chyběl, když jsem se bála tmy. Jsem moc ráda za tuto pomůcku, díky které můžu svému synkovi pocit bezpečí a vědomí ochrany jeho anděla připomínat už teď, když je tak malý. Zatím mu pouštím nahrávku ve spánku a věřím, že mu to pomůže i takto a těším se, až povyroste a bude text naplno chápat. Protože jsem dostala i doprovodný text, můžu mu pohádku i číst. Můžeme si pak povídat a namalovat, co při ní prožíval a udržet tak v jeho životě vědomí jemnohmotného světa andělů. Už teď vím, že se stane naší oblíbenou a pravidelnou meditační nahrávkou.
Jitka + syn 3 roky
Ráda bych poděkovala za možnost poslechnutí pohádky s názvem Měsíční víla. Syn nejdříve reagoval podrážděně, jelikož čekal rovnou dialog mezi postavami, prostě klasickou pohádku. Ale klidné slovo autorky ho nakonec přesvědčilo, aby poslouchal dál. Líbilo se mi, jak víla během příběhu pokládala Adamovi otázky a ten hezky a s radostí reagoval. To přineslo krásnou a nenásilnou možnost projít si zpětně svůj den, projevit emoce a mluvit o nich. Pohádka je dlouhá tak akorát a hudební podkres je velmi příjemný. Byli jsme se synem nadšeni z celkového zpracování. Doporučuji všem rodičům!
Markéta + syn 6 let
Meditační pohádka Měsíční víla je namluvená velmi příjemným a uklidňujícím hlasem, který doprovází moc krásná relaxační hudba. Pohádka je jako pohlazení po duši. Poslouchali jsme ji celá rodina - syna, téměř 3 roky, moc nezaujala, protože ještě nedokáže plně udržet pozornost. Manžel usnul, 5 letá dcera s napětím poslouchala. Moc se mi líbí, že poslechem to nekončí. S dcerou jsme si moc užily následné povídání i malování. Děkuji.
Katka + dcera 5 let, syn 3 roky
Meditační pohádky na mě vykoukly jako reklama na Facebooku. Miluju vedené meditace a i když již dlouho nejsem dítě, meditace pro děti mám ze všech nejraději. Proto moje zvědavost nabrala obrátky a hned jsem šmejdila na stránkách Meditačních pohádek. Stránky jsou velmi jemné, laskavé a vkusné a názvy pohádek mě zaujaly úplně všechny. Pro začátek jsem zakoupila dvě a určitě to není konečný počet, protože se mi obě moc líbí. Vracím se v nich do dětství a do světa plného fantazie a pohádkových bytostí. Moc děkuji za krásnou práci. S úctou
Ivana
Meditační pohádky
Relaxační pohádka pro děti
Meditační pohádka
Meditace Andělé

Máte i vy chuť podělit se o své dojmy z projektu Meditační pohádky?
Napište mi. Ráda vaši referenci zveřejním.