Meditace pro děti v Plzni ~ více info & rezervace záložka "AKCE"

Cesta do pohádky, vaše osobní Meditační pohádka

Meditační pohádky

Ztraceni v čase, světle, barvách a vůních. Na cestě do pohádky…
Jak by vypadala tvá cesta do pohádky? Zasni se a představ si ji.

Je kamenitá s malými bílými oblázky? Je porostlá mechem, který ti jemně hladí chodidla, nebo je to proud řeky, který tě unáší neznámým směrem? Je tvá cesta snadná, lehká jako vánek, nebo ji cosi tíží? Co vše musíš překonat, co se musíš ještě naučit a jaké výzvy zvládnout, aby ses dostala do pohádky?

A jak ta tvá pohádka vypadá? Je sladká, usměvavá, fialová a můžeš v ní spát až do dvou odpoledne? Je plná jednorožců nebo se podobá letní procházce po rozkvetlé louce?

S radostí a láskou pro vás vytvořím osobní Meditační pohádku. Formou automatického psaní napíši přesně to, co je pro vás a vaše dítě v daný okamžik nejvhodnější. Napíši, graficky zpracuji, namluvím a vytvořím meditační domalovánku pro umělecké vyjádření prožitku z pohádky. Mohu doplnit i tipy na další práci s pohádkou, pokud to vyplyne z její podstaty.

Proces tvorby

Tvorba pohádky je překrásný proces. Pro mě i pro vás. Ve společném naladění stanovíme záměr vaší Meditační pohádky.

Co si vy nebo vaše dítě přejete prožít? Kam potřebujete nasměrovat nebo čemu se toužíte otevřít?

Hlavní záměr společně s vaší situací i konkrétní touhou po prožitku v sobě spojím a promítnu do slov vaší osobní Meditační pohádky. Přidám barvy, vůně, doteky i zážitky a nechám ji proniknout do vašeho osobního meditačního prostoru. Do vašeho okolí i vašeho srdce.

Stvořím váš jedinečný pohádkově-meditační příběh.

Snový, fantazijní, relaxační, pohádkový, zářivý, sněhobílý, s vůní skořice nebo kvetoucí lípy. Přesně takový, jaký si přejete a jaký je pro vás už přichystaný. Ráda vám jej přenesu do slov.

Jaký bude ten váš?

Meditační pohádky

Ráda vytvořím i společnou osobní Meditační pohádku pro vás a vaše dítě, nebo jednu pro celou rodinu. Se záměrem, který do ní vložíme.

Více informací k tvorbě a možnost objednání najdete tady.

Meditační pohádky

 

 

Zuzana Řebíková
Hraju si se slovy. S jejich barvami a vůněmi. S emocemi, které vyvolávají. Skládám je tak, jak ke mně přicházejí. Mé psaní, tvorba, poselství pro vás >> Více informací o mně si přečtěte tady >>

Články, pohádky, inspirace

do vaší e-mailové schránky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.