Meditace pro děti v Plzni ~ více info & rezervace záložka "AKCE"

Návod na čtení Meditačních pohádek

Meditační pohádky

Láskou psané, radostí ovíněné, vděčností převázané. Takové jsou Meditační pohádky.

Stejně tak je, prosím, čtěte.

S láskou k dětem, s radostí ke čtení a vděčností za společně trávený čas. Aby byl naplněn záměr, který do nich vkládám, využit jejich potenciál a aby mohly naplno vklouznout do životů vašich i vašich dětí.

Co ještě ke čtení potřebujete?

1. Čas

Máme ho málo i nekonečně zároveň. Všichni stejně. Tolik, kolik potřebujeme. Tolik, kolik si uděláme. Věnujte čtení opravdový čas. Vědomý, láskyplný a neuspěchaný.

2. Klid

Co bude ve vaší mysli, bude i v pohádce. Buďte jen v tomto okamžiku, v této chvíli a na místě, kde právě čtete. Ponořte se do příběhu a nechte se jím vést.

3. Objetí

Dotkněte se jej. Obejměte jej nebo pohlaďte. Propojte se se svým dítětem a vkročte do pohádky společně s ním.

4. Hravost

Hrajte si se slovy. Tak, jako jste si hráli se svým dítětem, když bylo menší. Měňte je a přidávejte svá, když to tak budete potřebovat/cítit. Čtěte pomalu, nahlas i potichu, intonujte. A vložte do pohádky vaši jedinečnost.

Předčítejte pohádky v klidu, v  příjemném prostředí a s dostatkem času vymezeným pro čtení. Jen tak necháte naplno rozehrát sílu a hloubku Meditačních pohádek a budete vnímat všechny barvy a vůně, které přinášejí.

Jsem ráda, že vám je mohu předávat.

Zuzana Řebíková
Hraju si se slovy. S jejich barvami a vůněmi. S emocemi, které vyvolávají. Skládám je tak, jak ke mně přicházejí. Mé psaní, tvorba, poselství pro vás >> Více informací o mně si přečtěte tady >>

Články, pohádky, inspirace

do vaší e-mailové schránky

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.